Reference

obrázek k referenci od Eliška z Hlinska v Čechách


Moc děkujeme, jsme velice spokojeni

Eliška z Hlinska v Čechách

obrázek k referenci od Blanka a Radek Skuteč


Sedí se na ní krááásně :-). Díky moc.

Blanka a Radek Skuteč

obrázek k referenci od paní Karabcová


Sedací souprava Lenka, fotky dodány spokojenou zákaznicí "...ještě jednou děkujeme a jsme velice spokojeni.".

paní Karabcová

obrázek k referenci od


Sedací souprava vyrobena pro studio ALIN - MODERNÍ BYT, Přelouč. Fotky dodány Pavlem Kváčem ALIN s.r.o. (návrhy interiérů).

obrázek k referenci od Pavlína Klepetková


S rozkládací sedací soupravou jsem velice spokojená. Vše proběhlo podle domluvy. Výborná komunikace, odborná pomoc při výběru materiálu a doladění detailů, kvalitní provedení, rychlé dodání a maximální ochota. Sedací souprava je moc pohodlná a rozložená za méně než minutu. Firmu Sedačky Fiala všem doporučuji, budete spokojeni po všech stránkách. :)

Pavlína Klepetková

obrázek k referenci od Lenka Kuběnová


Se sedací soupravou jsme maximálně spokojeni. Dobrá domluva, sedací souprava je na míru, realizace proběhla přesně dle dohodnutých podmínek. Sedačka je vyrobena velice kvalitně, má příjemný materiál, který se snadno udržuje. Firmu Sedačky Fiala všem doporučuji.

Lenka Kuběnová

obrázek k referenci od Denisa Dostálová


Od firmy Sedačky Fiala máme sedací soupravu a rozkládací gauč. Oba tyto výrobky naprosto splnily naše představy a očekávání. Produkty byly dělané přímo na míru, výrobce poskytl individuální přístup a odbornou konzultaci. Zpracování je velmi povedené, použité materiály jsou vysoce kvalitní a odolné. S firmou jsme byli moc spokojeni a to po všech stránkách.

Denisa Dostálová

obrázek k referenci od Martina Recmanová


Sedačka, kterou jsme si pořídili od tohoto výrobce, byla vyrobena podle našich představ a podle potřeby. Máme dvě malé děti a pejska, ale díky tomu, že je sedačka vyrobena ze speciálního a velice kvalitního materiálu, vypadá i po třech letech stále velice dobře. Firmu, která nám sedačku dodala můžu jen a jen doporučit a to ve všech směrech.

Martina Recmanová

obrázek k referenci od Alice Černá


Od tohoto výrobce máme již druhou sedací soupravu a jsme velmi spokojeni. Sedací souprava je po dvou letech stále jako nová a to je u rodiny s dvěmi dětmi a kočkami skoro zázrak. Sedačka nám byla vyrobena na zakázku, přesně podle potřeby. Chci vyzvednout příjemné jednání, kvalitní provedení, rychlé dodání a dobré ceny. Tuto firmu všem doporučuji.

Alice Černá

Líbí se Vám některý s našich produktů? Napište nám ...